menu >


10 km na 100 lat - Bieg im. dra Henryka Florkowskiego

Szanowni Państwo, Drodzy Biegacze,

Powiat Kościański, Gmina Miejska Kościan, Gmina Kościan, Ludowy Klub Sportowy „Sana” w Kościanie zapraszają na bieg „10 km na 100 lat”.

Przed rokiem Komitet Organizacyjny Międzynarodowego Kościańskiego Półmaratonu z przykrością informował o konieczności odwołania biegu. Wówczas wszyscy mieli nadzieję, że organizacja biegu będzie możliwa w tym roku, tradycyjnie w pierwszą niedzielę listopada.

Mimo obowiązujących ograniczeń i niedogodności to pragnienie wszystkich kochających biegi spełni się i 7 listopada będziemy mogli stanąć na starcie kościańskiego biegu.

Nie będzie to jednak Kościański Półmaraton im. dra Henryka Florkowskiego, ale bieg na dystansie 10 km, który uczci pamięć patrona Półmaratonu z okazji przypadającej w tym roku setnej rocznicy jego urodzin.

Ze względu na ograniczenia organizacyjne start i meta biegu będą na Stadionie Miejskim im. dr. H. Tomkiewicza w Kościanie. W biegu będzie mogło wystartować 500 biegaczy.

Szczegóły organizacyjne, regulamin i zasady zapisów już wkrótce. 

Do zobaczenia na starcie 7 listopada 2021 roku.

Organizatorzy wykonawczy

Organizatorzy tytularni

Sponsorzy

Patronat medialny

rolex replica replica rolex orologi replica repliki zegarków replica watches fake watches replica watches uk repliki zegarków
XII Międzynarodowy Kościański Półmaraton im. dra Henryka Florkowskiego
realizacja: Studio Fabryka, strony internetowe